Zakończyły się spotkania informacyjne dla lubuskich organizacji pozarządowych na których informowaliśmy o możliwości przystąpienia do polsko-niemieckiej Sieci współpracy organizacji pozarządowych!
Spotkania odbyły się kolejno we Wschowie, Nowej Soli, Strzelcach Krajeńskich, Gorzowie Wlkp., Świebodzinie, Zielonej Górze, Sulęcinie, Międzyrzeczu, Żaganiu i Żarach.

Aktualnie do Sieci przystąpiło już 40 organizacji. Dziękujemy za aktywny udział i do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń projektu.
W ramach projektu pn. „Sieć współpracy organizacji pozarządowych pogranicza polsko-niemieckiego na rzecz ochrony klimatu” zostanie zrealizowanych wiele bezpłatnych działań na rzecz współpracy organizacji pozarządowych pogranicza polsko-niemieckiego w tym m.in.: transgraniczne targi-piknik NGO, publikacje dla członków sieci, szlaki edukacyjne i murale o ochronie klimatu, mikroadaptacje klimatyczne, kalendarz imprez i wydarzeń pogranicza, wystawy plenerowe i film o działalności sektora NGO i ochronie klimatu, warsztaty tematyczne z wyjazdami studyjnymi oraz publikacje dla mieszkańców i przedsiębiorców pogranicza jak można chronić klimat.

Więcej informacji o projekcie znajdzie się za kilka dni na tworzonej stronie internetowej o projekcie: www.bb-pl-ngo.eu

Share This