W imieniu partnerów projektu WIKT – Wsparcie działań na rzecz ochrony klimatu w regionie transgranicznym zapraszamy na Konferencję Wsparcie działań na rzecz ochrony klimatu w regionie transgranicznym Polski i Saksonii.

Projekt WIKT jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska-Saksonia 2014-2020.

Tematem przewodnim konferencji będzie przedstawienie celu projektu oraz planowanych prac i rezultatów, jak również przedstawienie dotychczasowych doświadczeń partnerów zdobytych podczas realizacji innych projektów a także dobrych praktyk z zakresu ochrony klimatu.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zapraszamy na spotkanie on-line (poprzez platformę ZOOM business) w dniu 23.03.2021 (wtorek) w godzinach 09.30 – 13.45. Rejestracja będzie możliwa od godziny 09:00.

Osoby, które potwierdzą udział w spotkaniu otrzymają link do spotkania on-line.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zarejestrowanie przez poniżej podany link do dnia 18.03.2021.

Link do rejestracji:

https://forms.gle/dcFhUsqSd5xeQERa9

Rejestracja uczestników / Anmeldung der Teilnehmer

Konferencja otwierająca projekt WIKT (Interreg PL-SN 2014-2020) Eröffnungskonferenz vom Projekt WIKT (Interreg PL-SN 2014-2020) Data/Datum: 23.03.2021 (wtorek), 09:30 – 13.45godz. Miejsce/Ort: Online (ZOOM business) Kontakt: PL – iwona.zdralewicz@imgw.pl, DE – sapos@sapos-goerlitz.de

forms.gle

WAŻNE INFORMACJE: Konferencja będzie tłumaczona symultanicznie na język niemiecki / polski. Aby zapewnić płynne tłumaczenie symultaniczne, potrzebna jest aplikacja Zoom (aplikacja dostępna pod adresem https://zoom.us/download). Tłumaczenie symultaniczne w wersji przeglądarki Zoom nie jest obsługiwane (niezbędne jest pobranie aplikacji i zainstalowanie jej na urządzeniu -komputer/tablet/smatfon).

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 27 kwietnia 2016 r., potrzebujemy Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w formie adresu e-mail w celu przesyłania Państwu drogą elektroniczną informacji dotyczących bieżących działań realizowanych w ramach projektu WIKT. Jeśli NIE wyrażają Państwo takiej zgody, proszę o poinformowanie mnie o tym pisząc na adres iwona.zdralewicz@imgw.pl Brak sprzeciwu z Państwa strony będzie oznaczał Państwa zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w wymienionym powyżej zakresie i celu. Przesłane przez Państwa dane zgłoszeniowe będą umieszone na liście obecności Konferencji. Pragniemy jeszcze raz podkreślić, że Państwa dane osobowe (adres e-mail, imię i nazwisko) będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji projektu WIKT w ramach Programu Współpracy Interreg Polska-Saksonia 2014-2020. Ponadto przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych dotyczącej Państwa osoby, jak również prawo do żądania ich korygowania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do ich przenoszenia i wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie (01-673), ul. Podleśna 61. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iodo@imgw.pl.

Share This